Aktuality

Rally Argentina 2017: Seznam Přihlášených7. dubna 2017

Rally Argentina 2017: Seznam Přihlášených

Počet přihlášených posádek na Rally Argentina 2017 kopíruje Mexickou Rally na kterou se též přihlásilo minimum posádek. Jde tak tedy pouze o tovární týmy a pár jedinců z Argentiny. Je to tedy jasný důkaz toho že evropské soukromé týmy preferují...
více »

Jak zpomalit Finskou rally6. dubna 2017

Jak zpomalit Finskou rally

Průměrná rychlost na rychlostní zkoušce přes 130 km/h? Pro novougeneraci vozů specifikace WRC žádný problém. Švédská rally tomu byla důkazem kdy na jedné ze zkoušek byl tento limit překročen a druhý průjezd zrušen.
více »

Chceme, aby se u nás líbilo5. dubna 2017

Chceme, aby se u nás líbilo

Již za pár týdnů se budou malebnou krajinou Pošumaví rozléhat burácivé zvuky motorů soutěžních speciálů. Před startem klatovských rallye si nejen o nich povídáme s ředitelem Rallye Šumava Klatovy, Historic Vltava Rally a Rallye Šumava Legend,...
více »

Alonso je konečně šťastný4. dubna 2017

Alonso je konečně šťastný

S konkurenceschopností a spolehlivostí nového vozu McLarenu nemůže být Fernando Alonso spokojený, ale má radost ze změn technických pravidel, která způsobila nástup nové generace vozů.
více »

F1 jako Oktoberfest?4. dubna 2017

F1 jako Oktoberfest?

S recepty na zatraktivnění formule 1 se v poslední době roztrhl pytel. S jedním přispěchal také Gene Haas, šéf stejnojmenné stáje a v „civilu“ miliardář.
více »

Dunovský cíl Valašské rally nespatřil, přesto je pozitivní4. dubna 2017

Dunovský cíl Valašské rally nespatřil, přesto je pozitivní

Václav Dunovský s Petrem Glösslem s Peugeotem 208 R2 odstartovali v sobotu 25. března na 36. JANČA Valašské rally Valmez, která otevírala novou sezonu TrueCam mistrovství České republiky v rally.
více »

Černý na Azorech havaroval ze třetího místa4. dubna 2017

Černý na Azorech havaroval ze třetího místa

První soutěž mistrovství Evropy v rally – ERC se o tomto víkendu uskutečnila na Azorských ostrovech. Šotolinová soutěž s nesmírně nabytou startovní listinou, kde nechybělo téměř 30 špičkových vozů R5, se stala také první soutěží, kde se letos...
více »

Vznikla nová česká platforma pro videa z MČR, WRC a WRX4. dubna 2017

Vznikla nová česká platforma pro videa z MČR, WRC a WRX

Nově vzniklá platforma Český motorsport nabízí velké množství video obsahu z českého mistráku i televizní produkci z WRC a WRX. Vše najdete na adrese www.ceskymotorsport.tv.
více »

AGEUS Rallysprint představuje trať3. dubna 2017

AGEUS Rallysprint představuje trať

Úvodní podnik šestidílného seriálu Autoklub Rallysprint Série nabídne osm rychlostních zkoušek na čtyřech úsecích a 70 ostrých kilometrů. Jako vítaný předkrm 173 km dlouhé tratě je připravena i testovací erzeta neboli shakedown.
více »

Vyhráli jsme!3. dubna 2017

Vyhráli jsme!

Na úvodní soutěži Mistrovství ČR v rally ovládli se svým Subaru Impreza WRX STI kategorii produkčních vozů a ujali se vedení v průběžném celoročním pořadí národního šampionátu.
více »

Výběr jazyka

Reklama

MotorCheckUp
Rychlý test pro všechny motory!
Předplatitelé Oldtimeru mají 10% slevu!

Facebook

Naše projekty

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.3857 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál