Aktuality

Tour de Corse 2017: Shakedown pro Ogiera7. dubna 2017

Tour de Corse 2017: Shakedown pro Ogiera

Na Korsice se dnes dopoledne jel tradiční shakedown na stejném úseku Sorbo Ocagnano jako loni. Nejrychlejší čas zaznamenal Séabstien Ogier. Ve WRC-2 porazil Eric Camilli Andrease Mikkelsena o 0,4 vteřiny. Třetí Jan Kopecký ztratil 2 vteřiny.
více »

VW neplánuje tovární tým s Polem R57. dubna 2017

VW neplánuje tovární tým s Polem R5

Volkswagen vyloučil, že by po vzoru Škody Motorsport chystal tovární tým s novým vozem Polo R5. Německá automobilka se chce zaměřit výlučně na privátní zákazníky.
více »

Rally Argentina 2017: Seznam Přihlášených7. dubna 2017

Rally Argentina 2017: Seznam Přihlášených

Počet přihlášených posádek na Rally Argentina 2017 kopíruje Mexickou Rally na kterou se též přihlásilo minimum posádek. Jde tak tedy pouze o tovární týmy a pár jedinců z Argentiny. Je to tedy jasný důkaz toho že evropské soukromé týmy preferují...
více »

Jak zpomalit Finskou rally6. dubna 2017

Jak zpomalit Finskou rally

Průměrná rychlost na rychlostní zkoušce přes 130 km/h? Pro novougeneraci vozů specifikace WRC žádný problém. Švédská rally tomu byla důkazem kdy na jedné ze zkoušek byl tento limit překročen a druhý průjezd zrušen.
více »

Chceme, aby se u nás líbilo5. dubna 2017

Chceme, aby se u nás líbilo

Již za pár týdnů se budou malebnou krajinou Pošumaví rozléhat burácivé zvuky motorů soutěžních speciálů. Před startem klatovských rallye si nejen o nich povídáme s ředitelem Rallye Šumava Klatovy, Historic Vltava Rally a Rallye Šumava Legend,...
více »

Alonso je konečně šťastný4. dubna 2017

Alonso je konečně šťastný

S konkurenceschopností a spolehlivostí nového vozu McLarenu nemůže být Fernando Alonso spokojený, ale má radost ze změn technických pravidel, která způsobila nástup nové generace vozů.
více »

F1 jako Oktoberfest?4. dubna 2017

F1 jako Oktoberfest?

S recepty na zatraktivnění formule 1 se v poslední době roztrhl pytel. S jedním přispěchal také Gene Haas, šéf stejnojmenné stáje a v „civilu“ miliardář.
více »

Dunovský cíl Valašské rally nespatřil, přesto je pozitivní4. dubna 2017

Dunovský cíl Valašské rally nespatřil, přesto je pozitivní

Václav Dunovský s Petrem Glösslem s Peugeotem 208 R2 odstartovali v sobotu 25. března na 36. JANČA Valašské rally Valmez, která otevírala novou sezonu TrueCam mistrovství České republiky v rally.
více »

Černý na Azorech havaroval ze třetího místa4. dubna 2017

Černý na Azorech havaroval ze třetího místa

První soutěž mistrovství Evropy v rally – ERC se o tomto víkendu uskutečnila na Azorských ostrovech. Šotolinová soutěž s nesmírně nabytou startovní listinou, kde nechybělo téměř 30 špičkových vozů R5, se stala také první soutěží, kde se letos...
více »

Vznikla nová česká platforma pro videa z MČR, WRC a WRX4. dubna 2017

Vznikla nová česká platforma pro videa z MČR, WRC a WRX

Nově vzniklá platforma Český motorsport nabízí velké množství video obsahu z českého mistráku i televizní produkci z WRC a WRX. Vše najdete na adrese www.ceskymotorsport.tv.
více »

Výběr jazyka

Reklama

MotorCheckUp
Rychlý test pro všechny motory!
Předplatitelé Oldtimeru mají 10% slevu!

Facebook

Naše projekty

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.361 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál