Chceš se stát pořadatelem Valašské Rally 2017

Chceš se stát pořadatelem Valašské Rally 2017
Společnost JTRT pro, s.r.o., oficiální pořadatel JANČA – 36. Valašská rally si Vás dovoluje oslovit s nabídkou spolupráce při organizaci úvodního podniku MČR v rally 2017. JANČA - 36. Valašská rally Valmez se uskuteční ve dnech 24. – 26. března 2017.


Staňte se pořadatelem Valašské rally…

Valašská rally se loni odjela v rámci Rallysprint Série a zařazení závodu do kalendáře českého šampionátu dvoudenních soutěží sebou nese nejen nárůst počtu kilometrů rychlostních zkoušek, ale s tím související větší potřebu pořadatelů. Proto se organizační tým Valašky, v čele s bývalým soutěžákem Jaromírem Tomaštíkem a ředitelem Rudolfem Kouřilem, obrací na soutěžáckou veřejnost s prosbou. 

„Hledáme jednotlivce i vícečlenné skupiny, kteří by nám v sobotu 25. a v neděli 26. března 2017 pomohli s organizací Valašky. Důležitou podmínkou je minimální věková hranice 18 let,“ zdůrazňuje Jaromír Tomaštík.

Organizátoři v současné době hledají pořadatele na všechny rychlostní zkoušky JANČA – 36. Valašské rally. V sobotu se pojedou dva průjezdy RZ Hukvaldy, Kopřivnice 1 a Lešná, v neděli jsou v harmonogramu rovněž dva průjezdy testů Bystřička, Kopřivnice 2 a Juřinka.

„Do našeho týmu ovšem hledáme nejen činovníky k tratím rychlostních zkoušek, ale i osoby, kterou pomohou s organizací a regulací příjezdových tras k rychlostním zkouškám (výběr vstupného) i na další stanoviště rally (mimo RZ),“ doplňuje Tomaštík.
 
Zájemci najdou podrobnější informace na internetových stránkách www.valasskarally.cz, případně se mohou přihlásit na mailu poradatele@valasskarally.cz. Větší skupiny mohou kontaktovat zodpovědnou osobu, kterou je Tomáš Daněk (mobil 731546488).

Informačním kanálem JANČA – 36. Valašská rally je internetová stránka www.valasskarally.cz, informace k soutěži se budou objevovat i na facebookovém profilu „Valašská Rally Valmez“

ZDE JE ODKAZ NA BLIŽŠÍ INFORMACE: http://www.valasskarally.cz/data_Valasska-Rally-ValMez/documents/informace_pro_poradatele.pdf

Datum zveřejnění

20.2.2017

Zdroj informací

Rally-mania.cz

Výběr jazyka

Test Motoru

MotorCheckUp
Rychlý test pro všechny motory!

Facebook

Naše projekty

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2435 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál