Aktuality

Pech příští rok s Fordem Fiesta R5 evo7. prosince 2016

Pech příští rok s Fordem Fiesta R5 evo

Václav Pech příští rok přesedne z atraktivní zadokolky Porsche do speciálu R5, aby opět mohl bojovat o český titul. Tým v čele s Jiřím Jírovcem si tento týden vůz vyzvedl osobně od Malcolma Wilsona.
více »

Volkswagen končí v rally!2. listopadu 2016

Volkswagen končí v rally!

Velmi smutnou zprávu přináší server autosport.com, podle nějž dnes dopoledne padlo na jednání představenstva Volkswagenu rozhodnutí o ukončení soutěžních aktivit značky.
více »

Tovární jezdec značky ŠKODA Lappi vyhrál Britskou rally1. listopadu 2016

Tovární jezdec značky ŠKODA Lappi vyhrál Britskou rally

Vítězství na Britské rally pro továrního jezdce Esapekku Lappiho a jeho spolujezdce Janne Ferma: s vozem ŠKODA FABIA R5 oslavili „létající Finové“ ve Walesu třetí vítězství této sezóny ve FIA Mistrovství světa v rally (WRC 2) a nadělili tak...
více »

ŠKODA slaví pátý titul po sobě31. října 2016

ŠKODA slaví pátý titul po sobě

Den oslav pro značku ŠKODA na Rally Malajsie: popáté po sobě si zajistila titul v klasifikaci konstruktérů i jezdců ve FIA Asijsko-pacifickém mistrovství v rally (APRC). Svým pátým vítězstvím v klasifikaci APRC na pátém podniku sezóny si Ind...
více »

Ondřej Ježek v Jerezu nebodoval18. října 2016

Ondřej Ježek v Jerezu nebodoval

Trápení týmu Go Eleven po letní pauze pokračuje. Ze slunného jihošpanělského Jerezu de la Frontera si jeho jezdci body nepřivezli. Ondřej Ježek dokončil závod na 18. místě, jeho týmový kolega Christian Gamarino o dvě příčky lépe.
více »

Suverénní Scuderia Praha: Titul z prvního českého závodu 24H zůstává „doma“17. října 2016

Suverénní Scuderia Praha: Titul z prvního českého závodu 24H zůstává „doma“

Druhý rok po sobě nenašlo Ferrari českého týmu Scuderia Praha na Masarykově okruhu přemožitele. Posádka v „mezinárodním“ složení Jan Písařík – Josef Král – Tom Onslow-Cole a Peter Kox suverénně ovládla historicky první český závod na 24 hodin v Brně.
více »

Nástěnný kalendář MČR 2017 s 13 fotografiemi14. října 2016

Nástěnný kalendář MČR 2017 s 13 fotografiemi

Fotograf Miroslav Frouz pro Vás připravil nástěnný kalendář MČR 2017 ve formátu A3+ z podniků Mistrovství české republiky. Kalendář obsahuje celkem 12 fotografií a titulní stranu za cenu 250 Kč.
více »

Rozhovor s Janem Šťovíčkem13. října 2016

Rozhovor s Janem Šťovíčkem

Rozhovor s prvním víceprezidentem Autoklubu ČR a známým sportovním právníkem, který pomohl nejednomu našemu olympionikovi JUDr. Janem Štovíčkem. Dozvíte se nejen to, proč se rozhodl kandidovat na pozici prezidenta AČR, ale také jak se staví k...
více »

Výběr jazyka

Reklama

MotorCheckUp
Rychlý test pro všechny motory!
Předplatitelé Oldtimeru mají 10% slevu!

Facebook

Naše projekty

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.6581 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál