Aktuality

Lacko čtyřikrát na stupních vítězů! Šance na titul stále žije4. října 2016

Lacko čtyřikrát na stupních vítězů! Šance na titul stále žije

Co závod, to stupně vítězů. Taková je bilance Adama Lacka po španělském víkendu v Jaramě. V sobotu si na své konto připsal český jezdec třinácté vítězství a druhé místo. To zopakoval i v nedělním hlavním závodě a k tomu přidal třetí příčku v...
více »

Výsledkové zklamání a morální odměna pro Petra Fulína3. října 2016

Výsledkové zklamání a morální odměna pro Petra Fulína

Uplynulý víkend se jely poslední závody Evropského poháru cestovních vozů, Petr Fulín po taktické bitvě ze strany soupeřů končí na druhém místě tabulky.
více »

Kopecký získal umístění na stupních vítězů3. října 2016

Kopecký získal umístění na stupních vítězů

Druhé místo pro továrního jezdce značky ŠKODA Jana Kopeckého a jeho spolujezdce Pavla Dreslera ve Francouzské rally v FIA Mistrovství světa v rally (WRC 2).
více »

Sébastien Loeb dosáhl své první vítězství s vozem PEUGEOT 208 WRX!3. října 2016

Sébastien Loeb dosáhl své první vítězství s vozem PEUGEOT 208 WRX!

Dramatický víkend mistrovství světa FIA v rallycrossu v Lotyšsku skončil prvním vítězstvím Sébastiena Loeba s vozem WRX. Spolu s třetím místem Timmyho Hansena Francouzův výkon Team Peugeot Hansen naplno zpět do boje o titul mezi týmy za rok 2016.
více »

Sava uvádí na trh Eskimo HP230. září 2016

Sava uvádí na trh Eskimo HP2

Při rozšiřování nabídky vysoce výkonných zimních pneumatik vychází Sava z nejlepší dostupné evropské technologie a nově uvádí na trh pneumatiky Sava Eskimo HP2, které dále zlepšují ovladatelnost vozu na zledovatělém a zasněženém povrchu.
více »

Připravuje se BMW M4 GT428. září 2016

Připravuje se BMW M4 GT4

BMW od roku 2018 rozšíří nabídku zákaznických závodních vozů o model BMW M4 GT4. BMW Motorsport vyšle v sezoně 2018 do akce nový vůz BMW M4 GT4, nástupce populárního BMW M3 GT4. Tento téměř sériový automobil, který je postavený na základech BMW...
více »

Petra Fulína s vozem Seat Leon Cup Racer čeká finále ETCC v Imole28. září 2016

Petra Fulína s vozem Seat Leon Cup Racer čeká finále ETCC v Imole

O mistru ETCC 2016 se rozhodne 30. září až 2. října. Očekávání velkého finálového souboje: Fulín i Richards mají shodně 92 bodů.
více »

BMW se vrátí do Le Mans27. září 2016

BMW se vrátí do Le Mans

BMW Group Motorsport zveřejnil plány sportovní činnosti BMW Group pro nejbližší roky. Nejvýznamnější novinkou bude vstup značky do mistrovství světa FIA ve vytrvalostních závodech WEC v kategorii LM GTE od roku 2018, což současně znamená i návrat...
více »

Nejrychlejší elektromobil světa26. září 2016

Nejrychlejší elektromobil světa

Na Solné pláni Bonneville ve státě Utah dosáhlo vozidlo Venturi VBB-3 v souladu s předpisy FIA rychlost 549,43 km/h a vytvořilo tak nový světový rekord v rychlosti dosažené pomocí elektrického pohonu.
více »

Goodyear podpořil závody tahačů v Mostě12. září 2016

Goodyear podpořil závody tahačů v Mostě

Napínavou podívanou nabídl uplynulý závodní víkend na Autodromu v Mostě. Souboj dvou vedoucích závodníků mistrovství Evropy tahačů FIA European Truck Racing Championship (ETRC) – Němce Jochena Hahna na prvním místě a českého jezdce Adama Lacka ze...
více »

Výběr jazyka

Reklama

MotorCheckUp
Rychlý test pro všechny motory!
Předplatitelé Oldtimeru mají 10% slevu!

Facebook

Naše projekty

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.4148 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál