Mistrovství České republiky v rally podpoří silný partner PSG

Mistrovství České republiky v rally podpoří silný partner PSG

Již tento víkend odstartuje letošní seriál Mistrovství České republiky v rally. Naši nejatraktivnější motoristickou disciplínu sleduje velké množství fanoušků přímo u tratí jednotlivých soutěží, v televizi a pochopitelně také na sociálních sítích. Po dohodě s novým promotérem mistrovství se do rally vrací silný partner PSG, jehož jméno a logo ponese celý letošní šampionát.

Stavební skupina PSG je významným generálním dodavatelem staveb a na první pohled by se dalo říci, že s motoristickým sportem nemá mnoho společného. Nicméně opak je pravdou a logo PSG mohli fanoušci rally vídat v minulosti například i na závodních speciálech několikanásobného mistra ČR Romana Kresty nebo na dakarském speciálu Aleše Lopraise.

Samotné vedení stavební skupiny PSG, která v příštím roce oslaví již 100leté výročí své existence, má k motorsportu velmi blízko. Peter Surovič, výkonný ředitel a předseda představenstva PSG Construction a.s., je sám aktivním jezdcem rally a velkým fanouškem této disciplíny, a v tomto roce plánuje svou premiérovou účast na Barum Czech Rally Zlín.

„Skupina PSG dlouhodobě podporuje různé sportovní aktivity od hokeje přes cyklistiku až po rally. Naši zaměstnanci i my ve vedení máme zkrátka sport v krvi. V minulosti jsme podporovali několik špičkových posádek. Pro letošní rok jsme se rozhodli vstoupit do mistrovství České republiky jako hlavní partner, takže domácí šampionát ponese jméno naší společnosti. Rally nás stále velmi baví,“ vysvětlil Peter Surovič.

Kromě PSG Mistrovství České republiky v rally zajistila stavební skupina PSG prostřednictvím Rallyklubu východní Morava v AČR, který v minulém roce založili bratři Peter a Jan Surovičovi, finanční stabilitu také tradičním podnikům Rallysprint Kopná a Mikuláš Rally Slušovice.

Stavební skupina PSG je významným generálním zhotovitelem staveb a patří mezi největší dodavatele prefabrikovaných a monolitických konstrukcí v ČR. Realizuje dodávky staveb a investičních celků všech velikostí a stupňů náročností na klíč. PSG se specializuje na výstavbu průmyslových staveb a staveb občanské vybavenosti.

Datum zveřejnění

1.4.2023

Zdroj informací

AUTOKLUB České republiky

Fotogalerie

Výběr jazyka

Test Motoru

MotorCheckUp
Rychlý test pro všechny motory!

Facebook

Naše projekty

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2573 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál