Alpine A110 R Fernando Alonso, exkluzivní a velmi limitovaná edice

Alpine A110 R Fernando Alonso, exkluzivní a velmi limitovaná edice

Nový Alpine A110 R je dostupný v limitované edici Fernando Alonso pro zajištění ještě větší výjimečnosti a jedinečných zážitků na trati. Tato verze se inspirovala zkušenostmi a poznatky dvojnásobného mistra světa Formule 1.

 

 

Charakteristický vzhled Alonso

Tato edice je k dispozici výhradně v barvě modrá Racing matná vozu Formule 1 A522. Vnější barevné schéma bylo upraveno ve spolupráci s Fernandem Alonsem pro ještě větší sportovní charakter. Karbonové přední a zadní kapoty jsou částečně lakovány, resp. mají nádech v barvě karoserie modrá Racing matná a černá Profond, zatímco u modelu A110 R zůstávají 100% z karbonu. Zadní část vozu je tmavší, s výraznou grafikou: záď má černou barvu a podpěry spoileru jsou anodizované černou barvou. Brzdové třmeny mají oranžovou barvu, která odráží barvy Fernanda Alonsa. Na závěr detaily jako šedé lemování disků, modro-oranžovo-žlutá vlajka v barvách jezdce na zadních oknech a podpis Fernanda Alonsa pod lakem podtrhují tuto jedinečnou spolupráci a nabízejí tak sběratelům ještě větší pocit výjimečnosti.

Zaručený sportovní duch

Interiér odráží sportovního ducha a umocňuje osobitost jezdce Formule 1: oranžová barva jezdce se objevuje na poutkách dveří a na středové značce volantu, což kontrastuje s barvou mikrovlákna, která pokrývá interiér vozu. Spolupráci mezi Alpine a jezdcem připomíná logo Fernanda Alonsa vyšité na sedadlech a modro-oranžovo-žlutá vlajka integrovaná do výplní dveří. Na sluneční cloně je laserem vyryta věta, která charakterizuje jeho filozofii: "Na vrchol vede více než jen jedna cesta".

Nastavitelný podvozek, odkaz Fernanda Alonsa

Limitovaná série A110 R Fernando Alonso je vybavena speciálním systémem nastavení, který umožňuje rychlou a snadnou změnu výšky karoserie a tuhosti pružin zavěšení. Pomocí podložky umístěné u základny pružiny lze pouze několika málo pohyby změnit polohu pružiny a snížit vozidlo o 10 mm pro výhradní použití na trati. Současně se tuhost odpružení zvyšuje o +5 %. Inovace patentovaná společností Alpine! Tato funkce umožní nadšencům vyzkoušet si snadno okruhové naladění, které definoval sám Fernando Alonso na okruhu F1 v Barceloně během posledních zimních testů.

Dodatečný pocit výjimečnosti

Vývoj sportovního vozu ve spolupráci s jedním z jezdců Formule 1 je dokonalým důkazem vášně značky Alpine pro sport a výkony. Tato limitovaná edice Fernando Alonso je nabízena v omezeném počtu 32 vozů na počest počtu vítězství španělského jezdce. Na každém štítku na středové konzole je vyryt název okruhu a rok jednoho z těchto vítězství dvojnásobného mistra světa. Jsou očíslovány od 1 do 32 v chronologickém pořadí vítězství. Dotek výjimečnosti, který jistě potěší nadšence. Šťastní kupci této exkluzivní a velmi limitované série získají navíc repliku závodní helmy Fernanda Alonsa s podpisem dvojnásobného mistra světa.

Datum zveřejnění

7.10.2022

Zdroj informací

Renault Česká republika

Fotogalerie

Výběr jazyka

Test Motoru

MotorCheckUp
Rychlý test pro všechny motory!

Facebook

Naše projekty

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2732 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál