Mostecký autodrom nabízí originální dárky pod vánoční stromeček

Mostecký autodrom nabízí originální dárky pod vánoční stromeček

I v letošním roce nabízí společnost AUTODROM MOST tipy na zajímavý, neotřelý a originální dárek pod vánoční stromeček, a to ze sortimentu svých produktů a služeb. Obdarovaný se může těšit na adrenalinový zážitek ze závodů, svezení po dráze nebo zdokonalení svého řidičského umění v kurzech bezpečné jízdy, „ježíšek“ potom na zvýhodněný nákup vybraného dárku.

„Doporučujeme potěšit své blízké a přátele zejména VIP vstupenkou na závodní víkend populární série NASCAR, nebo naší žhavou novinkou, kterou je kurz bezpečné jízdy za snížené viditelnosti, což není jen obyčejná škola smyku. Vyznavači adrenalinu pak mohou pod stromečkem najít poukaz na sportovní jízdu po dráze v okruhovém speciálu OCR,“ vyjmenovala obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Při nákupu v celkové hodnotě nad 1 000 Kč zákazník obdrží navíc vstupenku na závodní víkend Whelen NASCAR Euro Series, který autodrom přivítá v červnu příštího roku. Pokud vybere dárky za 5 000 Kč a více, bude osvobozen od úhrady poštovného. „Poukazy i vstupenky je možné pořídit v papírové podobě i elektronicky. V případě nákupu na dobírku prostřednictvím České pošty přijímáme poslední objednávky v pondělí 16. prosince, nakupovat on-line lze až do středy 18. prosince.,“ upřesnila Svobodová.

Vybírat lze ale také z dalších oblíbených dárkových voucherů. Například testovací jízdu na dráze ve vlastním voze či motocyklu, VIP a běžné vstupenky na závodní víkendy ADAC GT Masters či Czech Truck Prix, kurzy bezpečné jízdy dle výběru nebo UNI poukaz. „Dárek z mosteckého autodromu udělá radost motoristickým fanouškům, začínajícím, méně zkušeným i ostříleným řidičům a také milovníkům jízdy v terénu,“ vyjmenovala Jana Svobodová.

Veškerou nabídku poukazů a vstupenek zájemci najdou na webových stránkách autodromu.

Datum zveřejnění

18.11.2019

Zdroj informací

AUTODROM MOST

Fotogalerie

Výběr jazyka

Test Motoru

MotorCheckUp
Rychlý test pro všechny motory!

Facebook

Naše projekty

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2451 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál