LIQUI MOLY představuje svůj erotický kalendář 2020

LIQUI MOLY představuje svůj erotický kalendář 2020

Erotický kalendář LIQUI MOLY na rok 2020 probouzí touhu po dálkách. Fotografie byly tentokrát pořízeny v Jižní Africe. A co je také zajímavé: Kalendář nemá dvanáct, ale 24 motivů, takže otáčet list můžete každé dva týdny. „Snímky z Afriky mají v období, kdy do Evropy nastupuje zima, zahřát srdce,“ říká Ernst Prost, jednatel specialisty na oleje a aditiva z Německa.

Už dříve se společnost LIQUI MOLY neomezovala na dvanáct obrázků, ale vytvářela kalendář se 13 nebo 14 měsíci. Ale tak rozsáhlý kalendář LIQUI MOLY, jako je ten na rok 2020, ještě nebyl.

Snímky vznikly v Jižní Africe nedaleko Krugerova národního parku. Fotografie byly pořízeny během jednoho týdne. V Jižní Africe se fotilo už na kalendář pro rok 2016, ale tenkrát to bylo v autoservisu a autosalonu. Teď se šlo do přírody.

Sice se stále jedná o erotický kalendář, ale v cudnější podobě, než tomu bylo v předchozích letech. „Fotografie jsou vkusné a estetické. Nejsou laciné, ale také ne přeumělkované a přehnané,“ popisuje Ernst Prost motivy. „Jejich prostřednictvím chceme našim zákazníkům přinést touhu po dálkách.“

Náklad ve výši 160 000 výtisků je určen především pro obchodní přátele. Několik exemplářů je možné ale zakoupit i v e-shopu LIQUI MOLY.

Pro ty, kdo mají radši lakovaný plech než nahou kůži, je určen motoristický kalendář LIQUI MOLY. Dává nahlédnout do rozsáhlých aktivit specialisty na oleje: motorky, závodní auta a kamiony, jízdy po závodní dráze, mimo dráhu a na vodě. Milovníci motoristického sportu se však musí spokojit s méně motivy: Jejich kalendář má klasických dvanáct měsíců.

Datum zveřejnění

25.9.2019

Zdroj informací

LIQUI MOLY

Fotogalerie

Výběr jazyka

Test Motoru

MotorCheckUp
Rychlý test pro všechny motory!

Facebook

Naše projekty

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.3314 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál