Kdo zvládne řízení speciálu Octavia RS Cup, může si v Mostě zazávodit

Kdo zvládne řízení speciálu Octavia RS Cup, může si v Mostě zazávodit

Jedinečnou příležitost zúčastnit se závodů v okruhovém speciálu Škoda Octavia RS Cup III mají nyní motorističtí fanoušci starší osmnácti let výhradně na dráze mosteckého autodromu. Promotér seriálu OC Benet Cup (dříve Octavia Cup) zvolil totiž pro letošní sezonu jeho nový formát. Pojede se jako amatérský jednodenní závod, harmonogram zahrnuje patnáctiminutový trénink a následný závod v délce 25 minut. Je vypsán jako šestidílný pohár. Pořadí jezdců vzejde ze součtu tří nejrychlejších kol každého z nich.

Pohár bude mít premiéru v pondělí 8. dubna, pokračovat bude ve čtvrtek 9. května. „Další termíny promotér vypíše na základě počtu přihlášených zájemců,“ upřesnil obchodní manažer pro sport společnosti AUTODROM MOST Jakub Krafek.

Jezdci si mohou identické škodovácké speciály pronajmout i při volných jízdách pro veřejnost, které se uskuteční vždy ve stejný den jako závod. „Auta si lze ale vyzkoušet už 28. března od 09:00 do 18:00 hodin při oficiálním testování před zahájením poháru rovněž na velkém závodním okruhu autodromu v Mostě. Stačí se přihlásit na e-mailové adrese krafek@autodrom-most.cz,“ doplnil Krafek.

Pronájem speciálu Škoda Octavia RS Cup III na závod vyjde na 35 000 korun bez DPH, cena zahrnuje kompletní přípravu vozu. U promotéra je možné pořídit i nové pneumatiky, které zůstanou uskladněny na autodromu do dalšího kola poháru. Za poplatek si lze zapůjčit také přilbu či kombinézu. „Kdo si vůz pronajme, neplatí startovné. Startovné pro jezdce, kteří pojedou závod s vlastním vozem Škoda Octavia RS CUP III, činí 8 000 korun bez DPH,“ dodal Jakub Krafek.

Datum zveřejnění

24.3.2019

Zdroj informací

AUTODROM MOST

Fotogalerie

Výběr jazyka

Test Motoru

MotorCheckUp
Rychlý test pro všechny motory!

Facebook

Naše projekty

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2486 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál