LIQUI MOLY se společností Yamaha na mistrovství světa superbiků

LIQUI MOLY se společností Yamaha na mistrovství světa superbiků

Kromě MotoGP je společnost LIQUI MOLY přítomna v této sezoně také na mistrovství světa superbiků. Německý odborník na oleje a aditiva podporuje italský tým GRT Yamaha. „Jsme hrdí na to, že tovární tým Yamaha sází na kvalitu Made in Germany,“ říká generální ředitel Ernst Prost.

LIQUI MOLY je sponzorem celého týmu. Modro-červeno-bílé logo lze vidět na motocyklech, na závodních kombinézách, na nákladním automobilu týmu a na oficiálním občerstvení Yamaha. Kromě toho tým získává přístup k motocyklovým produktům LIQUI MOLY, které zahrnují více než jen oleje a aditiva. „Naše řada pokrývá veškeré potřeby z hlediska chemie, tedy rovněž servisní produkty, jako je olej na řetězy, prostředky pro údržbu, jako např. sprej pro zachování lesku a další kapaliny, jako jsou brzdové kapaliny a vidlicové oleje,“ říká, Carlos Travé ze společnosti LIQUI MOLY, odpovědný za prodej výrobků určených pro motocykly. „A co se osvědčí na závodní dráze, bude dobře sloužit také na silnicích.“

Spojení s továrním týmem Yahama vzniklo díky Sandru Cortesovi. Se společností LIQUI MOLY spolupracuje už dlouhou dobu a v roce 2018 vyhrál hned napoprvé svou první sezónu na mistrovství světa supersportů. Letos postoupil do nejvyšší třídy, na mistrovství světa superbiků. Tam je jedním ze dvou jezdců z týmu GRT Yamaha.

Pro LIQUI MOLY je mistrovství světa superbiků doplňkem MotoGP, ve kterém se společnost angažuje již mnoho let. S oleji LIQUI MOLY jezdí mimo jiné všichni jezdci závodů Moto2 a Moto3. Kromě toho se lze s touto značkou setkat na mistrovství světa v motokrosu. „Díky tomu jsme v co nejširší míře zastoupeni v motocyklovém sportu, což rovněž prospívá naší hlavní obchodní oblasti produktů pro automobily,“ říká Ernst Prost.

První závod této sezóny se uskuteční 24. února na Phillip Island v Austrálii.

Datum zveřejnění

21.2.2019

Zdroj informací

LIQUI MOLY GmbH

Výběr jazyka

Test Motoru

MotorCheckUp
Rychlý test pro všechny motory!

Facebook

Naše projekty

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2405 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál