Fiat Professional je i v této sezoně oficiálním sponzorem Mistrovství světa v motokrosu FIM MXGP

Fiat Professional je i v této sezoně oficiálním sponzorem Mistrovství světa v motokrosu FIM MXGP

Další sezona Mistrovství světa v motokrosu FIM MXGP začala. Již druhý rok za sebou se v roli oficiálního sponzora představí značka skupiny FCA, která je zaměřená na užitková vozidla. Toto partnerství je založeno na sdílení společných hodnot, na nadšení, odhodlání a obětavosti. Stejné ideály pojí se značkou Fiat Professional i jejího vyslance, několikanásobného mistra světa v motokrosu Tonyho Cairoliho.

Značka Fiat Professional v roce 2017 obnovila partnerství s Mistrovstvím světa v motokrosu MXGP, které letos odstartovalo 1. února. Šampionát navštíví 20 evropských okruhů včetně České republiky, dále Spojené státy americké, Katar, Thajsko, Argentinu a Mexiko. Závody v motokrosu přitahují prostřednictvím významných médií desítky milionů diváků z celého světa.

V České republice se tento prestižní motoristický závod bude konat opět v Lokti u Karlových Varů, v areálu Loketské serpentiny, a to v sobotu 22. 7. 2017 (tréninky a kvalifikace) a v neděli 23. 7. 2017 (závody).

Fiat Professional čelí stále se zlepšující konkurenci

V důsledku tohoto partnerství uvidí publikum na startu i vůz značky Fiat Professional, který byl navržen tak, aby mohl čelit stále se zlepšující konkurenci. Vyslancem tohoto partnerství mezi světy dvou a čtyř kol bude Tony Cairoli, italská motokrosová legenda, osminásobný mistr světa a vedoucí jezdec loňské sezony. Partnerství mezi značkou Fiat Professional a Mistrovstvím světa v motokrosu FIM MXGP je založeno na sdílení společných hodnot, jakými jsou nadšení, odhodlání a obětavost. Stejné ideály jsou vlastní i Tonymu Cairolimu, který se připravuje na mistrovství světa s již pověstnou houževnatostí a odvahou, což je zcela v souladu s přístupem značky Fiat Professional. Na vlně úspěchů dosažených v roce 2016 chce značka Fiat Professional prožít rok 2017 naplno. Je připravena postavit se všem výzvám trhu.  

Hrdinou flotily Mistrovství světa v motokrosu FIM MXGP je model Fullback, který prokazuje své kvality ve smyslu konfigurací, rozměrů a motorizací. Fullback byl navržen tak, aby odpovídal skutečným potřebám profesionálů a zároveň prokázal mimořádnou flexibilitu ve volném čase, což je zcela v souladu s filozofií značky.

Fullback se tak připojí k průkopnickému Fiatu Ducato, který je na akcích Mistrovství světa v motokrosu MXGP jako doma. Tento bestseller značky Fiat Professional předvede svou všestrannost při přepravě osob, nákladu i v podobě mobilní dílny ve službách týmů a organizátorů.

Další silnou stránkou značky Fiat Professional jsou obytné vozy, které se během akcí šampionátu rovněž představí. Zajímavostí je, že v posledních dvou letech byly tři ze čtyř prodaných obytných dodávek v Evropě postavené na bázi Ducata. Zmínku zaslouží také ocenění Nejlepší základ pro obytný vůz roku 2017, který Ducatu udělili čtenáři specializovaného německého magazínu Promobil. Potvrdili tak vedoucí pozici Ducata v tomto velmi důležitém segmentu.

Datum zveřejnění

11.2.2018

Zdroj informací

Fiat Chrysler Automobiles

Fotogalerie

Výběr jazyka

Test Motoru

MotorCheckUp
Rychlý test pro všechny motory!

Facebook

Naše projekty

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2758 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál