Rally Bohemia 2017 přijímá přihlášky, včetně tříd 14-18

Již třetím rokem funguje na oficiálním webu Rally Bohemia editovatelná elektronická přihláška.

Rally Bohemia 2017 přijímá přihlášky, včetně tříd 14-18

Letos poprvé se mohou do soutěže hlásit i posádky s automobily v národních třídách 14-18.

Soutěžící se mohou do 44. ročníku tradiční české soutěže přihlašovat pohodlně on-line již nyní. „Novinkou je pro letošní rok vypsání Poháru Rally Bohemia pro automobily tříd 14-18, které normálně soutěží v rámci Rallysprint série. Doufáme tedy, že i některé z těchto posádek využijí možnost startu na letošní „bohemce“, zve ředitel letošního ročníku soutěže Tomáš Brzek.

Posádky, které se Rally Bohemia zúčastnily již v minulých letech, obdržely od pořadatele zvací e-mail k letošnímu ročníku. Jeho součástí jsou přihlašovací údaje, pomocí kterých se dostanou do „své“ e-přihlášky, ve které již budou mít předvyplněné své údaje z loňska. Ty pak stačí jenom zkontrolovat a případně aktualizovat. Po vyplnění a odeslání přihlášky přijde posádkám na uvedenou kontaktní e-mailovou adresu potvrzující e-mail s odkazem pro editaci či doplnění údajů a tisk přihlášky. Soutěžící si přihlášku po provedení on-line přihlášení vytiskne a při administrativní přejímce potom tento vytištěný originál odevzdá pořadateli i s podpisy soutěžícího a obou jezdců.

Ostatní posádky naleznou e-přihlášku na webu soutěže www.rallybohemia.cz v sekci Formuláře. On-line formulář obsahuje kromě standardních údajů přihlášky také možnost vyplnit následující sekce:
- Údaje do technické karty – bezpečnostní výbavu jezdce a spolujezdce.
- Účast na shakedownu.
- Vozidlo pro seznamovací jízdy.
- Zvláštní přání v servisním parkovišti (plocha navíc, označení dalších osob a automobilů, ostatní nabízené služby).

Doporučuje se využít také funkce pro přiložení oskenovaných kopií potřebných dokumentů, tj. licencí, průkazů a dokladů.

„Zdvořile žádáme všechny posádky, aby využily upřednostňovanou e-přihlášku, včetně bezpečnostní výbavy posádky a technické karty. Soutěžící už pak nebudou muset vyplňovat tyto formuláře ručně. Také se přiložením naskenovaných dokladů do elektronické přihlášky výrazně urychlí průběh administrativní přejímky,“ vyjmenovává hlavní výhody použití elektronické přihlášky Tomáš Brzek. Uzávěrka přihlášek do všech částí podniku, tedy do MČR v rally, MČR v rally historických automobilů, Rally Legend i Poháru Rally Bohemia pro automobily tříd 14-18, je 16. 6. 2017.

První automobily odstartují do 44. Rallye Bohemia ze Staroměstského náměstí v Mladé Boleslavi v sobotu 1. července ve 14:00. Do cíle se vrátí tamtéž o den později, v neděli 2. července. Posádky exhibiční Rally Legend budou v cíli již ve 14:00, nejrychlejší posádky ostrého závodního pole potom v 16:00. Mezitím však budou muset úspěšně zdolat přes 150 kilometrů rychlostních zkoušek jak na Mladoboleslavsku, tak na velmi náročných tratích v podhůří Jizerských hor.

Tradičním generálním partnerem Rally Bohemia je automobilka ŠKODA AUTO.

Datum zveřejnění

31.5.2017

Zdroj informací

Rally Bohemia

Autor

Výběr jazyka

Test Motoru

MotorCheckUp
Rychlý test pro všechny motory!

Facebook

Naše projekty

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2764 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál