Václav Pech s Petrem Uhlem druzí i v Českém Krumlově

V krásném letním počasí před zraky tisíců fanoušků odstartovaly v pátek posádky do 45. Rallye Český Krumlov.

Václav Pech s Petrem Uhlem druzí i v Českém Krumlově

Nezvykle jednoznačná meteorologická předpověď pro tuto soutěž říkala, že sucho bude po oba dva dny, což se zde podařilo naposledy v roce 2012.

Pech s Uhlem vstoupili do závodu druhým časem, a i když o tuto pozici na chvilku přišli během první etapy si druhé místo vybojovali zpět. ,,Krumlov má z pozice jezdce nejhezčí, ale zároveň nejtěžší rychlostní zkoušky ze všech českých soutěží, obzvlášť když jich většina byla oproti předchozím rokům pozměněna. Navíc jsou hodně rozbité a uskákané. Nám se podařilo auto dobře připravit na tyto podmínky a mohli jsme se na fungování podvozku spolehnout.


Dalším nesmírně důležitým faktorem byli špióni, kteří již před samotným startem soutěže, dopsali změny na trati, které se staly po tréninku, a především ve druhé etapě jich nebylo málo. Snažili jsme se jet jak nejlépe umíme, druhé místo je zatím naším maximem , ale nic nevzdáváme a budeme se snažit dál co nejvíce se přiblížit tovární škodovce,“ říká Václav Pech. Tři druhá místa ze tří odjetých soutěží v letošní sezóně, taková je bilance posádky Pech- Uhel po právě skončené Rallye Český Krumlov.

Další soutěží EuroOil-invelt teamu bude 16. -17.06. jihomoravská Rallye Hustopeče.

Datum zveřejnění

26.5.2017

Zdroj informací

Václav Pech jun.

Výběr jazyka

Test Motoru

MotorCheckUp
Rychlý test pro všechny motory!

Facebook

Naše projekty

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.3047 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál