Seznam Přihlášených posádek na Klatovské soutěže

Seznam Přihlášených posádek na Klatovské soutěže
Pořadatelé Rally Šumava Klatovy a Rally Vltava zveřejnili seznam přihlášených posádek na soutěže, které startují přesně za týden. V obou soutěžích odstartuje více než 140 posádek.  


Na Rally Šumava se letos přihlásilo celkem 65 posádek a je tp ve směs stejný seznam přihlášených jako na Valšské raly, tudíž tedy žádná velká překvapení se na druhém podniku MČR neudáli. 77 posádek historických vozů přijede na Vltavu, kde se to vozy auty jen hemží. 18 posádek se přihlásilo na Rally Šumava Legend.

 

Rally Šumava 2017 - Přihlášené Posádky

 

Číslo
Number
Jezdec / Driver
Spolujezdec / Co-driver
Nár.
Nat.
Soutěžící / Competitor
Vůz / Car
Tř.
Gr.
Shakedown
 
Zaplaceno
Paid
1 Jan Kopecký
Pavel Dresler
CZE
CZE
Škoda Motorsport
Škoda Fabia R5

2
ANO
YES
ANO
YES
2 Václav Pech
Petr Uhel
CZE
CZE
EuroOil - Invelt Team
Ford Fiesta R5

2
ANO
YES
ANO
YES
3 Jan Černý
Petr Černohorský
CZE
CZE
Mogul Škoda ACA Racing
Škoda Fabia R5

2
ANO
YES
NE
NO
4 Jan Dohnal
Michal Ernst
CZE
CZE
Jan Dohnal
Ford Focus WRC

13
NE
NO
ANO
YES
5 Roman Odložilík
Martin Tureček
CZE
CZE
CS - TRT Rally Sport
Ford Fiesta R5

2
ANO
YES
ANO
YES
6 Martin Vlček
Jindřiška Žáková
CZE
CZE
Svarmetal Motorsport
Ford Fiesta R5

2
ANO
YES
ANO
YES
7 Vojtěch Štajf
František Rajnoha
CZE
CZE
Klokočka Škoda Czech National Team
Škoda Fabia R5

2
ANO
YES
ANO
YES
8 Miroslav Jakeš
Marcela Ehlová
CZE
CZE
Kimi Racing
Ford Fiesta R5

2
ANO
YES
NE
NO
9 Jaromír Tarabus
Petr Machů
CZE
CZE
Jaromír Tarabus
Škoda Fabia S2000

2
ANO
YES
ANO
YES
10 Karel Trněný
Václav Pritzl
CZE
CZE
Karel Trněný
Škoda Fabia WRC

13
NE
NO
ANO
YES
11 Martin Březík
Marek Omelka
CZE
CZE
Martin Březík
Mitsubishi Lancer Evo IX

3
NE
NO
ANO
YES
12 Jaroslav Szeja
Marcin Szeja
CZE
POL
GK Forge Metkom Rally Team
Ford Fiesta R5

2
ANO
YES
NE
NO
14 Jan Sýkora
Štěpán Palivec
CZE
CZE
Jan Sýkora
Škoda Fabia R5

2
ANO
YES
NE
NO
15 Karel Trojan
Petr Chlup
CZE
CZE
Korno Motorsport v AČR
Škoda Fabia R5

2
NE
NO
NE
NO
16 Václav Kopáček
Barbora Rendlová
CZE
CZE
Duck Racing v AČR
Subaru Impreza STI

3
ANO
YES
ANO
YES
17 Jaroslav Pešl
Roman Pešek
CZE
CZE
Jaroslav Pešl
Mitsubishi Lancer Evo IX

3
ANO
YES
ANO
YES
18 Jan Šlehofer
Zbyněk Soběhart
CZE
CZE
Roto Plzeň s.r.o.
Subaru Impreza STI

3
ANO
YES
NE
NO
19 Daniel Landa
Pavel Zalabák
CZE
CZE
Spirit 21
Škoda Fabia R5

2
ANO
YES
ANO
YES
20 Marcel Tuček
Petr Dufek
CZE
CZE
Klub Fox Racing Team v AČR
Mitsubishi Lancer Evo IX

3
NE
NO
ANO
YES
21 Martin Šikl
Petr Vilímek
CZE
CZE
Auto Kožmín Rally Racing
Mitsubishi Lancer Evo IX

3
NE
NO
ANO
YES
22 Štěpán Zabloudil
Petr Novák
CZE
CZE
Duck Racing v AČR
Subaru Impreza WRX

3
ANO
YES
ANO
YES
23 Petr Hrobský
Dalibor Štěpán
CZE
CZE
Auto Kožmín Rally Racing
Mitsubishi Lancer Evo IX

3
NE
NO
ANO
YES
24 Jakub Čapka
Ivan Říhánek
CZE
CZE
Jakub Čapka
Mitsubishi Lancer Evo IX

3
NE
NO
ANO
YES
25 Patrik Rujbr
Veronika Římalová
CZE
CZE
TNT Počernice s.r.o.
Renault Clio R3T

5
ANO
YES
NE
NO
26 Simon Wagner
Gerald Winter
AUT
CYP
Sparrow Racing s.r.o.
Peugeot 208 R2

6
ANO
YES
NE
NO
27 Václav Dunovský
Petr Glössl
CZE
CZE
Dunovský Peugeot Rallye Team Klub v AČR
Peugeot 208 R2

6
ANO
YES
ANO
YES
28 Andrej Barčák
Tomáš Střeska
CZE
CZE
Andrej Barčák
Opel Adam R2

6
ANO
YES
ANO
YES
29 Filip Mareš
Jan Hloušek
CZE
CZE
Autoklub Peugeot Rally Talent
Peugeot 208 R2

6
ANO
YES
ANO
YES
30 René Dohnal
Roman Švec
CZE
CZE
Freem Racing Czech
Peugeot 208 R2

6
ANO
YES
ANO
YES
31 Karel Kupec
Ondřej Krajča
CZE
CZE
Karel Kupec
Opel Adam R2

6
ANO
YES
NE
NO
32 Zdeněk Pokorný
Richard Lasevič
CZE
CZE
Zdeněk Pokorný
Mitsubishi Lancer Evo IX

3
ANO
YES
ANO
YES
33 Karel Štochl
Adéla Vacková
CZE
CZE
Karel Štochl
Subaru Impreza STI

3
NE
NO
ANO
YES
35 Martin Kožmín
Eduard Perski
CZE
CZE
Auto Kožmín Rally Racing
Mitsubishi Lancer Evo IX

3
NE
NO
ANO
YES
36 Martin Milowsky
Jan Ryšánek
CZE
CZE
Martin Milowsky
Mitsubishi Lancer Evo VI

13
ANO
YES
NE
NO
37 Miroslav Janota
Petr Novák
CZE
CZE
MP Garage
Porsche 997 GT3

4
ANO
YES
ANO
YES
38 Radoslav Nešpor
Martin Neoral
CZE
CZE
Radoslav Nešpor
Porsche 997 GT3

4
ANO
YES
ANO
YES
39 Jiří Jirovec
Kateřina Janovská
CZE
CZE
Invelt Rally
Porsche 997 GT3

4
ANO
YES
ANO
YES
40 Tomáš Pospíšilík
Jiří Stross
CZE
CZE
Tomáš Pospíšilík
Peugeot 208 R2

6
ANO
YES
ANO
YES
41 Martin Vopatřil CZE Kimi Racing
Opel Adam R2

6
ANO
YES
ANO
YES
42 Tomáš Knápek
Ivan Horák
CZE
CZE
Futures Contproduct s.r.o.
Peugeot 208 R2

6
ANO
YES
ANO
YES
43 Tamara Molinaro
Ursula Mayrhofer
ITA
AUT
Tamara Molinaro
Opel Adam R2

6
ANO
YES
NE
NO
44 Vlastimil Dědic jun.
Milan Pokorný
CZE
CZE
VD Rally Team klub v AČR
Škoda Fabia R2

6
ANO
YES
ANO
YES
45 Zbyněk Baller CZE Stavby - Baller s.r.o.
Citroën C2 R2 Max

6
NE
NO
NE
NO
46 Robert Hordossy
Jiří Kulštejn
CZE
CZE
XTG Motorsport klub v AČR
Opel Adam R2

6
ANO
YES
ANO
YES
47 Milan Obadal
Vladimír Osička
CZE
CZE
Milan Obadal
Renault Clio R3

5
NE
NO
ANO
YES
48 Jiří Trojan
Eva Trojanová
CZE
CZE
Pošumavský auto moto klub v AČR Klatovy
Renault Clio R3

5
NE
NO
ANO
YES
49 Jan Vonka
Jaroslav Kraus
CZE
CZE
Jan Vonka
Porsche 997 GT3

4
ANO
YES
ANO
YES
50 Karel Macek
Bohumír Hůla
CZE
CZE
Karel Macek
Porsche 997 GT3

4
NE
NO
ANO
YES
51 Petr Nešetřil
Jiří Černoch
CZE
CZE
Petr Nešetřil
Porsche 997 GT3

4
ANO
YES
ANO
YES
52 Lubomír Tenkl
Pavel Adámek
CZE
CZE
Lubomír Tenkl
BMW M3

13
NE
NO
ANO
YES
53 Michal Kravec
Petra Kubíni
CZE
CZE
Pošumavský auto moto klub Klatovy v AČR
Renault Clio R3

5
NE
NO
ANO
YES
54 Michal Vaňhara
Vanda Jugasová
CZE
CZE
Michal Vaňhara
Renault Clio Sport

8
NE
NO
ANO
YES
55 Martin Rada
Jaroslav Jugas
CZE
CZE
Agrotec Autoklub v AČR
Alfa Romeo 147

8
ANO
YES
ANO
YES
56 Petr Pelech
David Mikula
CZE
CZE
Petr Pelech
Honda Civic Type R

8
NE
NO
ANO
YES
57 Lukáš Frána
Veronika Ščotková
CZE
CZE
Frátherm Rally Team
Renault Clio Sport

8
NE
NO
ANO
YES
58 Jakub Voldřich
Pavel Odvárka
CZE
CZE
Jakub Voldřich
Peugeot 206 RC

12
ANO
YES
ANO
YES
59 Jan Jinderle
Jiří Jevický jun.
CZE
CZE
Jan Jinderle
Honda Civic Vti

9
NE
NO
NE
NO
60 Miroslav Šenk
Marek Hora
CZE
CZE
Auto Kožmín Rally Racing
Škoda Fabia TDI

11
NE
NO
ANO
YES
61 Richard Lešák
Vlasta Lešáková
CZE
CZE
Automoto klub Pačejov v AČR
Honda Civic Type R

8
ANO
YES
ANO
YES
62 Miroslav Fišer
Hynek Středa
CZE
CZE
Miroslav Fišer
Honda Civic Vti

9
NE
NO
ANO
YES
63 Josef Mandaus
Miloš Dohnal
CZE
CZE
Autoklub Tišnov
Škoda Felicia

7
NE
NO
ANO
YES
64 Miloš Sekyra
Karel Báťa
CZE
CZE
Miloš Sekyra
Škoda Fabia TDI

11
NE
NO
ANO
YES
65 Jaroslav Matoušek
Karel Komenda
CZE
CZE
Jaroslav Matoušek
Škoda Felicia

7
NE
NO
ANO
YES
66 Milan Liška
Michal Brožík
CZE
CZE
Milan Liška
Dacia Logan

10
NE
NO
NE
NO

Rally Vltava 2017 - Přihlášené posádky

Číslo
Number
Jezdec / Driver
Spolujezdec / Co-driver
Nár.
Nat.
Soutěžící / Competitor
Vůz / Car
Tř.
Gr.
FIA TEAM FIA EHSRC FIA CEZ MČR HA North cup Shakedown
 
Zaplaceno
Paid
1 Valter Christian Jensen
Erik Pedersen
NOR
NOR
Valter Christian Jensen
BMW M3
E/4   X       ANO
YES
ANO
YES
2 Erik Comas
Yannick Roche
FRA
FRA
Zenith El Primero Stratos Team
Lancia Stratos HF
C/4 X X       ANO
YES
ANO
YES
3 Mats Myrsell
Esko Junttila
SWE
SWE
Tractive AB Motorsport Transmission
Porsche 911 RS
C/5 X X     X NE
NO
ANO
YES
4 Lucio Da Zanche
Daniele De Luis
ITA
ITA
Rododendri Historic Rally
Porsche 911 SC
C/5 X X X     NE
NO
ANO
YES
5 Ville Silvasti
Jonne Halttunen
FIN
FIN
Ville Silvasti
Porsche 911 RS
C/5   X       ANO
YES
ANO
YES
6 Anders Johnsen
Ingrid Johnsen
SWE
SWE
Tractive AB Motorsport Transmission
Porsche 911 RS
C/5 X X     X NE
NO
ANO
YES
7 Steve Perez
Carl Williamson
GBR
GBR
Amigos Tequila Flavoured Beer
Lancia Stratos HF
C/4   X       ANO
YES
ANO
YES
8 Karl Wagner
Gerda Zauner
AUT
AUT
Karl Wagner
Porsche 911
D/4   X X     ANO
YES
NE
NO
9 Frank Cunningham
Ross Forde
IRL
IRL
Frank Cunningham
BMW M3
E/3   X       ANO
YES
NE
NO
10 Peter Hinderer
Chris Heubl
DEU
DEU
Peter Hinderer
Porsche 911 SC
D/4           NE
NO
ANO
YES
11 Pentti Veikkanen
Timo Jaakkola
FIN
FIN
Historic Rally Club Finland
Porsche 911 SC
D/4 X X     X ANO
YES
ANO
YES
12 Aly Kridel
Daniel Hack
LUX
LUX
Daniel Hack
Porsche 911 SC
D/4           ANO
YES
ANO
YES
14 Ari Kirvesmäki
Jukka Jämsen
FIN
FIN
Ari Kirvesmäki
Toyota Corolla
E/2         X ANO
YES
ANO
YES
15 Tony Jansson
Erik Davidsson
SWE
SWE
Bevelko Historic RallyTeam Sweden
Ford Escort RS 2000
C/3         X ANO
YES
ANO
YES
16 Ferenc Wirtmann
György Barna
HUN
HUN
Textura SC
Ford Escort RS 1800
C/3     X     ANO
YES
ANO
YES
17 Christoffer Storäng
Kjell Renstål
SWE
SWE
Bevelko Historic RallyTeam Sweden
Ford Escort RS 1600
C/3         X ANO
YES
ANO
YES
18 László Mekler
Mikó Edit Meklerné
HUN
HUN
Scuderia Coppa Amici
Alfa Romeo 1750 GTAm
C/3 X X X     NE
NO
NE
NO
19 Stefan Helin SWE Helins Motorsport
Opel Ascona A
C/3         X ANO
YES
ANO
YES
20 Joose Kojo
Mikuláš Nečekal
FIN
CZE
Historic Rally Club Finland
Opel Ascona A
C/3 X X     X ANO
YES
NE
NO
21 Heikki Viljanen
Antti Pellinen
FIN
FIN
Historic Rally Club Finland
Porsche 911 RS
C/5         X ANO
YES
ANO
YES
22 Maurizio Pagella
Roberto Brea
ITA
ITA
Rododendri Historic Rally
Porsche 911 SC
D/4 X X X     NE
NO
ANO
YES
23 Esa Peltonen
Veli-Matti Haljala
FIN
FIN
Historic Rally Club Finland
Toyota Starlet
D/1         X ANO
YES
ANO
YES
24 Eddy van den Hoorn NLD Eddy van den Hoorn
Ford Escort RS 1800
D/3   X       ANO
YES
ANO
YES
25 Michael Baltes
Kraus Christoph
DEU
AUT
Michael Baltes
Fiat 131 Abarth
D/3           NE
NO
ANO
YES
26 Pietro Corredig
Sonia Borghese
ITA
ITA
Pietro Corredig
BMW 2002 TI
C/3 X X X     NE
NO
ANO
YES
27 Antonio Parisi
Giuseppe D'Angelo
ITA
ITA
Antonio Parisi
Porsche 911 S
B/4 X X X     NE
NO
ANO
YES
28 Sverre Norrgård
Enni Mälkönen
FIN
FIN
Historic Rally Club Finland
BMW 2002 TI
B/4 X X     X NE
NO
ANO
YES
29 Péter Magoss
Sárdi Zoltán
HUN
HUN
Scuderia Coppa Amici
Alfa Romeo 1750 GTAm
C/3 X X X     ANO
YES
ANO
YES
30 Ari Salminen
Mika Virtanen
FIN
FIN
Historic Rally Club Finland
Porsche 924 Turbo
D/4         X ANO
YES
ANO
YES
31 Mirko Acconciaioco
Andrea Demonte
ITA
ITA
Rododendri Historic Rally
Porsche 911 SC
D/4 X X X     NE
NO
ANO
YES
32 Benedikt Weber
Patrick Cabanis
DEU
DEU
Benedikt Weber
Porsche 911
E/4           NE
NO
ANO
YES
33 Elias Kivitila
Timo Tuominen
FIN
FIN
Historic Rally Club Finland
Ford Escort Twincam
B/3 X X     X NE
NO
ANO
YES
34 Lauri Lajunen
Jukka Rautiainen
FIN
FIN
Historic Rally Club Finland
Triumph Vitesse 6
B/3         X ANO
YES
ANO
YES
35 Lauri Heikkilä
Janne Mäntylä
FIN
FIN
Historic Rally Club Finland
Lancia Fulvia HF
C/2         X ANO
YES
ANO
YES
36 Jari Hyvärinen
Risto Hyvärinen
FIN
FIN
Historic Rally Club Finland
Ford Escort 1300 GT
C/1 X X     X NE
NO
ANO
YES
37 Villu Mättik
Arvo Maslenikov
EST
EST
SK Villu
Lada 2101
C/1 X X       NE
NO
ANO
YES
38 Pekka Anttalainen
Antti Hietaniemi
FIN
FIN
Historic Rally Club Finland
Škoda Felicia Super
A/2 X X     X NE
NO
ANO
YES
51 Jiří Káňa
Ivo Vybíral
CZE
CZE
Jiří Káňa
Ford Sierra RS Cosworth
E/3       X   NE
NO
ANO
YES
52 Stanislav Budil
Petr Vejvoda
CZE
CZE
Stanislav Budil
BMW 2002 TI
C/3       X   ANO
YES
ANO
YES
53 Jan Frei
Petr Šlegl
CZE
CZE
Jan Frei
Škoda 130 LR
E/5       X   NE
NO
ANO
YES
54 Jan Krejča
Pavel Šárka
CZE
CZE
Jan Krejča
Škoda 130 LR
E/5       X   NE
NO
ANO
YES
55 Petr Michálek
Roman Maryška
CZE
CZE
Radouň Motorsport
Suzuki Swift GTi
E/1       X   NE
NO
ANO
YES
56 Václav Hostaš
Roman Niemetz
CZE
CZE
Automoto klub Pačejov v AČR
Lada VFTS
E/6       X   NE
NO
ANO
YES
57 Břetislav Enge
Lucie Engová
CZE
CZE
Břetislav Enge
Škoda 130 LR
E/5       X   NE
NO
ANO
YES
58 Martin Kučera
Silvie Hlavičková
CZE
CZE
Martin Kučera
BMW 318 iS
E/3       X   NE
NO
ANO
YES
59 Petr Hustý
Václav Tesař
CZE
CZE
Petr Hustý
Mercedes-Benz 190 E
E/4       X   ANO
YES
ANO
YES
60 Aleš Máčala
Luděk Švihálek
CZE
CZE
Aleš Máčala
Mercedes-Benz 500 SLC
D/4       X   NE
NO
ANO
YES
61 Michal Rejchrt
Jaroslav Jirák
CZE
CZE
Rallye Klub Liberec
Ford Escort RS 2000
C/3       X   NE
NO
ANO
YES
62 Miroslav Krejsa
Veronika Krejsová
CZE
CZE
Miroslav Krejsa
Opel Ascona A
C/3       X   ANO
YES
ANO
YES
63 Jaroslav Petrásek
Otto Slezák
CZE
CZE
Duck Racing Autoklub v AČR
Porsche 911 S
C/4       X   ANO
YES
ANO
YES
64 Tomáš Volf
Milan Donoval
CZE
CZE
Tomáš Volf
Peugeot 205 Gti
E/3       X   NE
NO
ANO
YES
65 Vratislav Hýbner
Nikola Hýbnerová
CZE
CZE
Vratislav Hýbner
Peugeot 205 Gti
E/3       X   NE
NO
ANO
YES
67 František Fadrný
Libuše Fadrná
CZE
CZE
Automoto klub Pačejov v AČR
Peugeot 205 Gti
E/2       X   NE
NO
ANO
YES
68 Zdeněk Vrátníček
Karel Hedl
CZE
CZE
Zdeněk Vrátníček
Volkswagen Golf
E/3       X   NE
NO
ANO
YES
69 Jindřich Štolfa
Zdeněk Hawel
CZE
CZE
Jindřich Štolfa
Škoda 130 L
E/1       X   NE
NO
ANO
YES
70 Vlastimil Čuřín
Václav Vorel
CZE
CZE
Motorsport & Services s.r.o.
Škoda Favorit 136 L
E/1       X   NE
NO
ANO
YES
71 Petr Farník
Ladislav Zuzánek
CZE
CZE
ÚAMK - Automotoklub Škoda
Škoda Favorit 136 L
E/1       X   NE
NO
ANO
YES
72 Petr Hadáček
Tomáš Červený
CZE
CZE
Petr Hadáček
Škoda 130 LR
E/5       X   NE
NO
ANO
YES
74 Radek Touš
Lukáš Hronek
CZE
CZE
Radek Touš
Škoda 120 S
D/1       X   ANO
YES
ANO
YES
75 Zdeněk Kroupar
Josef Zelený
CZE
CZE
Automoto klub Pačejov v AČR
Lancia Beta Coupe
C/3       X   NE
NO
NE
NO
76 Teodor Stolarek POL Teodor Stolarek
Suzuki Swift GTi
E/1       X   ANO
YES
NE
NO
77 Miroslav Jun
Pavel Jun
CZE
CZE
Miroslav Jun
Suzuky Swift
E/1       X   NE
NO
ANO
YES
78 Tomáš Herold
Klára Hrušková
CZE
CZE
Tomáš Herold
Opel Astra GSi
F/6       X   ANO
YES
ANO
YES
79 Jaromír Kovanda
Eva Čiháková
CZE
CZE
AK Tišnov v AČR
Škoda Favorit 136 L
F/5       X   NE
NO
ANO
YES
80 Ladislav Kopelent
Zdeněk Chýnovský
CZE
CZE
Ladislav Kopelent
Škoda Favorit
F/5       X   NE
NO
NE
NO
81 Jiří Terš
Pavel Vítovec
CZE
CZE
Pošumavský auto moto klub v AČR
Škoda Favorit 136 L
E/1       X   ANO
YES
ANO
YES
82 Jan Bezemek CZE Jan Bezemek
Škoda 130 L
E/1       X   NE
NO
ANO
YES
83 Karel Jirátko
Ivo Valach
CZE
CZE
Karel Jirátko
Fiat 131 Abarth
D/3       X   NE
NO
ANO
YES
84 Jan Hodouš
Aleš Hodouš
CZE
CZE
Jan Hodouš
Wartburg 353 W
D/0       X   NE
NO
ANO
YES
85 Bohumír Svoboda st.
Jiří Neubauer
CZE
CZE
Bohumír Svoboda st.
Škoda 110 R Coupé
D/0       X   ANO
YES
ANO
YES
86 Jaroslav Pelcner st.
Jaroslav Pelcner ml.
CZE
CZE
Jaroslav Pelcner
Škoda 110 R
D/0       X   NE
NO
ANO
YES
87 Bohumír Svoboda jun.
Petr Těšínský
CZE
CZE
Bohumír Svoboda jun.
Škoda 1000 MB
C/0       X   NE
NO
ANO
YES
88 Petr Novák
Jaroslav Randa
CZE
CZE
Petr Novák
Škoda 1000 MB
C/0       X   NE
NO
ANO
YES
89 Luboš Gregor
Jiří Hlávka
CZE
CZE
Luboš Gregor
Škoda 1000 MB
C/0       X   NE
NO
NE
NO
90 František Felt
Marek Felt
CZE
CZE
František Felt
Škoda 120 S
D/1       X   NE
NO
ANO
YES
91 Oldřich Kovařík sen.
Oldřich Kovařík jun.
CZE
CZE
Oldřich Kovařík
Škoda Octavia TS
A/2       X   ANO
YES
ANO
YES

Rally Šumava Legend 2017 - Přihlášené Posádky

Číslo
Number
Jezdec / Driver
Spolujezdec / Co-driver
Nár.
Nat.
Vůz / Car Zaplaceno
Paid
1 Josef Sázavský
Lukáš Jílek
CZE
CZE
VAZ 2103 NE
NO
2 Martin Pithart
Eva Pithartová
CZE
CZE
Trabant P60 ANO
YES
3 Jiří Teska
Kateřina Tesková
CZE
CZE
Trabant 601 R ANO
YES
4 Pavel Beneš
Karel Sloup
CZE
CZE
Nissan Sunny GTI ANO
YES
5 Lothar Strobel
Nick Sömmer
DEU
DEU
Volkswagen Polo ANO
YES
6 Bronislav Sobotka
Zdeněk Procházka
CZE
CZE
Lada VFTS NE
NO
7 Václav Andrle
Jan Andrle
CZE
CZE
Škoda Favorit 136 L ANO
YES
8 Stanislav Turek
Václav Chodl
CZE
CZE
BMW 318 iS ANO
YES
9 Jindřich Klíma
Dušan Červený
CZE
CZE
Lada VFTS ANO
YES
10 Stanislav Bláha
Bohuslav Řihout
CZE
CZE
Wartburg 353 W ANO
YES
11 Karel Hešnaur sen.
Karel Hešnaur jun.
CZE
CZE
Škoda 130 RS ANO
YES
12 Václav Jung
Petra Vanková
CZE
CZE
Lada VFTS ANO
YES
13 Martin Fejfar
Jan Bíca
CZE
CZE
Suzuki Swift GTi ANO
YES
14 Tomáš Novotný
Jan Těšínský
CZE
CZE
Škoda Favorit 136 L ANO
YES
15 Milan Gajdošík
Jana Gajdošíková
CZE
CZE
VAZ 2107 ANO
YES
16 Jan Klinger
Stanislav Kuník
CZE
CZE
Škoda Favorit 136 L ANO
YES
17 Jiří Lopata
Jiří Lopata
CZE
CZE
Škoda 130 LR ANO
YES
18 Radek Hořejší
Karel Klášterka
CZE
CZE
Lada 21011 NE
NO

Datum zveřejnění

15.4.2017

Zdroj informací

pamk.cz

Autor

Miroslav Frouz

Reklama

MotorCheckUp
Rychlý test pro všechny motory!
Předplatitelé Oldtimeru mají 10% slevu!

Facebook

Naše projekty

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.5439 seconds.
Redakční systém Orancon naprogramoval Vítězslav Dostál