Hvězdná sestava na MOGUL Dakar Setkání

Hvězdná sestava na MOGUL Dakar Setkání
Početný a pestrý je seznam dakarských závodníků, kteří se zúčastní největšího setkání v České republice.

V neděli 26. března se na Autodromu v Sosnové u České Lípy odehraje největší setkání dakarských závodníků v České republice. Uvidíme zde nejen skvělé závodníky v Čechách tolik populárních kamionů, ale také špičkové motocyklisty, čtyřkolkáře a závodníky s terénními vozy a bugy. Hvězdou MOGUL Dakar Setkání bude španělský závodník Xavier Pons, který patří ke špičce na Dakaru a má za sebou dlouhou kariéru soutěžního jezdce v mistrovství světa v rally WRC. Diváci uvidí silné české týmy, jako jsou Buggyra Racing, Big Shock Racing, BARTH Racing, Bonver Dakar Project, South Racing, MRG Racing. Chybět nebudou motocyklisté Ondřej Klymčiw, Lukáš Kvapil a další. Moderní závodní speciály se divákům představí na atraktivní trati, kde nechybí množství skoků, a budou střídány historickými dakarskými kamiony Tatra a LIAZ a doprovodnou technikou. Diváci uvidí také špičkové okruhové kamiony na trati Autodromu v Sosnové i v divácky přístupném servisním zázemí.

Pauzy mezi exhibičními jízdami dakarských závodníků budou proloženy závodem těch nejlepších z MOGUL Driving Cupu – seriálu závodů soutěžních vozů na Autodromu v Sosnové. V rámci doprovodného programu diváci uvidí také drifterskou show a závody velkých dakarských RC modelů.

 

Program MOGUL Dakar Setkání začíná v neděli 26. března v 9:00 a finále je připraveno na 16:30. Nenechte si ujít tuto jedinečnou šanci vidět takové množství závodníků z Dakaru a Africa ECO Race na jednom místě, a hlavně jejich úžasnou techniku v pohybu na atraktivní trati. Vidět létat vzduchem desetitunový kamion, to stojí za to! Děti do 12 let mají vstup zdarma a dospělí návštěvníci za celodenní program na Autodromu v Sosnové zaplatí 150,- Kč včetně vstupu do depa závodních strojů.

Více informací postupem času naleznete na adrese www.autodrom.cz a facebooku Autodromu Sosnová.

 

Datum zveřejnění

23.3.2017

Zdroj informací

www.autodrom.cz

Autor

Petr Eliáš

Výběr jazyka

Test Motoru

MotorCheckUp
Rychlý test pro všechny motory!

Facebook

Naše projekty

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2512 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál