8. Testovací RZ Žiželice 2017

8. Testovací RZ Žiželice 2017

Do svého osmého ročníku vstupuje Testování v Žiželicích u Kolína s jednou zásadní změnou – změnou termínu konání, a tak nezapomeňte se letos do středních Čech vydat o týden dříve.

„Termín Testovací RZ Žiželice jsme samozřejmě upravili tak, aby bylo týmům umožněno testovat před první soutěží MČR, proto se tedy u nás v Žiželicích pojede už 18. 3. 2017,“ komentuje změnu ředitel Testování Radek Časta.

Posádky, které se rozhodnou otestovat své vozy na zabezpečené a osvědčené trati, naleznou přihlášky na webu Auto Moto Klubu Cidlina v AČR www.amkcidlina.cz. Přihlásit se mohou do 12. 3. 2017 18:00. Příznivci rally se mohou těšit nejen na prvního přihlášeného, kterým je Vlastimil Dědic junior se Škodou Fabia R2, ale také například na Jiřího Jírovce s Porsche 991 GT3, ve kterém jste v loňském roce mohli vidět závodit Václava Pecha.

Na zmíněných webových stránkách naleznete i kompletní zvláštní ustanovení. Diváci, ale i občané obce, zde naleznou důležité bezpečnostní pokyny pro sledování rally.

Samotné Testování přibližuje ředitel Časta: „Servisní zóna bude opět situována u našeho partnera firmy Crocodille, zůstáváme u jedné RZ vedoucí po obslužných komunikacích podél dálnice D 11, u níž se změní směr. Pro diváky budou opět připravena řádně označena divácká místa, přičemž v tom nejoblíbenějším u místního hřbitova budou navíc žiželští dobrovolní hasiči provozovat stánek s občerstvením, které bude nově k dispozici i v servisním areálu. Těšíme se, že do Žiželic opět zavítá mnoho příznivců rally. Zároveň bych rád touto cestou předem poprosil všechny diváky, aby dodržovali pravidla bezpečnosti a plnili pokyny pořadatelů.“

Odkaz na online přihlášku: https://goo.gl/forms/6JxTrDBogYZ7WqPq2

Datum zveřejnění

28.2.2017

Zdroj informací

Autor

Výběr jazyka

Test Motoru

MotorCheckUp
Rychlý test pro všechny motory!

Facebook

Naše projekty

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2597 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál