Haydon Paddon: Vyjádření k nehodě

Haydon Paddon: Vyjádření k nehodě

Den po tragické nehodě na RZ1 se k celé záležitosti vyjádřil i Hayden Paddon. Jeho vyjádření se pokusím co nejpřesněji přeložit.

Zdravím všechny, 
vzhledem k okolnostem bych chtěl vydat menší prohlášení o tom, co se včera stalo.

V první řadě myslíme na rodinu a kamarády diváka, který byl účastníkem nehody. Nezáleží na okolnostech, tohle je něco, co nechceme nikdy vidět.

Za druhé jsme s Johnem vděčni za všechny ty zprávy a podporu. Samozřejmě bych byl teď nejraději s rodinou. Bohužel se teď nemůžeme vrátit na Nový Zéland, což to dělá těžší, ale důležité je zůstat silný.

Žádám lidi, aby nespekulovali. Bez ohledu na to, jak se to stalo, ukazování prstem nic nezmění. Důležité je, abychom se z toho poučili a už se to nestalo znovu.

Využívám také této možnosti a apeluji na diváky, aby zvážili, kde stojí a aby respektovali pokyny pořadatelů. Chceme si to všichni užívat a pak se vrátit ke svým rodinám. Stejně tak chci požádat všechny fanoušky, když uvidí někoho v nebezpečném místě, aby ho vyzvali k přesunu na jiné místo. Jsme jedna komunita a můžeme na tom pracovat spolu, aby se to už nikdy nestalo.

Na závěr chci poprosit média, aby dodržovali respekt hlavně k rodině diváka. V této chvíli už nebudu vydávat žádné další vyjádření nebo rozhovor. Rozhodli jsme se na Monte nepokračovat, ale objevíme se ve Švédsku, kde uspořádáme vzpomínku.

Ještě jednou děkuji všem i týmu za podporu – hodně to pro mě znamená.

Až do Švédska,

Hayden

Datum zveřejnění

21.1.2017

Zdroj informací

ewrc.cz

Autor

"Shacki,,

(Miroslav Frouz)

Výběr jazyka

Test Motoru

MotorCheckUp
Rychlý test pro všechny motory!

Facebook

Naše projekty

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2471 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál