Aktuality

První trénink v Číně vůbec nic nenapověděl a druhý byl zrušen7. dubna 2017

První trénink v Číně vůbec nic nenapověděl a druhý byl zrušen

Shanghai International Circuit leží zhruba 75 minut od centra Šanghaje díváci se sem dostanou buď vlakem nebo lodí. Hlavní zastřešená tribuna naproti boxům má kapacitu 29 000 míst a je 400 metrů dlouhá. Zajímavý je tvar celého okruhu, který...
více »

Tour de Corse 2017: Shakedown pro Ogiera7. dubna 2017

Tour de Corse 2017: Shakedown pro Ogiera

Na Korsice se dnes dopoledne jel tradiční shakedown na stejném úseku Sorbo Ocagnano jako loni. Nejrychlejší čas zaznamenal Séabstien Ogier. Ve WRC-2 porazil Eric Camilli Andrease Mikkelsena o 0,4 vteřiny. Třetí Jan Kopecký ztratil 2 vteřiny.
více »

VW neplánuje tovární tým s Polem R57. dubna 2017

VW neplánuje tovární tým s Polem R5

Volkswagen vyloučil, že by po vzoru Škody Motorsport chystal tovární tým s novým vozem Polo R5. Německá automobilka se chce zaměřit výlučně na privátní zákazníky.
více »

Rally Argentina 2017: Seznam Přihlášených7. dubna 2017

Rally Argentina 2017: Seznam Přihlášených

Počet přihlášených posádek na Rally Argentina 2017 kopíruje Mexickou Rally na kterou se též přihlásilo minimum posádek. Jde tak tedy pouze o tovární týmy a pár jedinců z Argentiny. Je to tedy jasný důkaz toho že evropské soukromé týmy preferují...
více »

Jak zpomalit Finskou rally6. dubna 2017

Jak zpomalit Finskou rally

Průměrná rychlost na rychlostní zkoušce přes 130 km/h? Pro novougeneraci vozů specifikace WRC žádný problém. Švédská rally tomu byla důkazem kdy na jedné ze zkoušek byl tento limit překročen a druhý průjezd zrušen.
více »

Chceme, aby se u nás líbilo5. dubna 2017

Chceme, aby se u nás líbilo

Již za pár týdnů se budou malebnou krajinou Pošumaví rozléhat burácivé zvuky motorů soutěžních speciálů. Před startem klatovských rallye si nejen o nich povídáme s ředitelem Rallye Šumava Klatovy, Historic Vltava Rally a Rallye Šumava Legend,...
více »

Alonso je konečně šťastný4. dubna 2017

Alonso je konečně šťastný

S konkurenceschopností a spolehlivostí nového vozu McLarenu nemůže být Fernando Alonso spokojený, ale má radost ze změn technických pravidel, která způsobila nástup nové generace vozů.
více »

F1 jako Oktoberfest?4. dubna 2017

F1 jako Oktoberfest?

S recepty na zatraktivnění formule 1 se v poslední době roztrhl pytel. S jedním přispěchal také Gene Haas, šéf stejnojmenné stáje a v „civilu“ miliardář.
více »

Dunovský cíl Valašské rally nespatřil, přesto je pozitivní4. dubna 2017

Dunovský cíl Valašské rally nespatřil, přesto je pozitivní

Václav Dunovský s Petrem Glösslem s Peugeotem 208 R2 odstartovali v sobotu 25. března na 36. JANČA Valašské rally Valmez, která otevírala novou sezonu TrueCam mistrovství České republiky v rally.
více »

Černý na Azorech havaroval ze třetího místa4. dubna 2017

Černý na Azorech havaroval ze třetího místa

První soutěž mistrovství Evropy v rally – ERC se o tomto víkendu uskutečnila na Azorských ostrovech. Šotolinová soutěž s nesmírně nabytou startovní listinou, kde nechybělo téměř 30 špičkových vozů R5, se stala také první soutěží, kde se letos...
více »

Výběr jazyka

Reklama

MotorCheckUp
Rychlý test pro všechny motory!
Předplatitelé Oldtimeru mají 10% slevu!

Facebook

Naše projekty

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.6304 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál